GÜNCEL Haberleri
YARIM ASIRLIK HİZMET AŞKI

Konya’da akaryakıt sektöründe yıllardır çalışmalarına devam eden Hizmet Petrol, Mevlana güzergâhındaki istasyonu ile hem uygun fiyat politikasıyla hem de kaliteli akaryakıtıyla tercih ediliyor. Konya’ya hizmet veren Hizmet Petrol Firma Sahibi Hasan Yellice çalışmalarını anlattı.

YARIM ASIRLIK HİZMET AŞKI
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

BİRİNCİ SINIF HİZMET VERİYORUZ

Hizmet aşkıyla çalışmalarına devam ettiklerini aktaran Hasan Yellice; “Konya’nın merkezinde Mevlana Türbesinin yanı başında bir petrol istasyonuyuz. Burası insanların sadece yakıt almak için uğradığı bir yer değil. Kimi zaman başkalarının alacağı eşyaları bırakıp gidenlerin emanet bürosu, aracı bozulanların tamirhanesi, çarşı işi olanların otoparkı, çocukların fotokopi çektirdiği kırtasiye, fenalaşan birinin ilk yardım yeri yani birçok kişinin toplandığı bir ortak noktadır. Çeyrek asırdır hizmet veren bir istasyonuz. İstasyonumuz Konya’mızın manevi mimarlarından Mevlana Hazretlerine komşu olup üçler mezarlığı yanındadır.  İstasyonumuzda "Akaryakıt, Lpg, Madeni Yağlar ve Araç Yıkama" gruplarında 1.Sınıf hizmet veriyoruz” diye konuştu.

 

HİZMET AŞKIMIZIN BİR GÖSTERGESİ

Sektördeki tecrübesini anlatan Hasan Yellice; “1950 yılında Elektrik-Elektronik sektöründe başlayan ticaret hayatımız, 1998 yılından bu yana yarım asırlık bir tecrübeyle petrol sektöründe devam ediyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden asla taviz vermeyen firmamıza "Hizmet" ismini müşterilerimizin vermesi Hizmet aşkımızın bir göstergesi oldu. Hizmet petrol bugün Akçeşme Mahallesi ve Hatunsaray yolunda olmak üzere iki farklı merkezde hizmet vermektedir. Yakında üçüncü şubemizi de açmayı düşünüyoruz. Biz işimizi sadece petrol satmak olarak görmüyor istasyonlarımızda kültürel ve insani hizmetlere de imza atıyoruz” dedi

PETROL, ARTIK OLMAZSA OLMAZIMIZDIR

Petrol rezervleri hakkında konuşan Hasan Yellice “ Sektörümüz tüm dünya ve insanlık için önem arz eden bir sektördür. Petrol artık olmazsa olmazımızdır. Dünya rezervleri azaldıkça devletler yeni arayış içine girdiler, teknoloji yenilenebilir alanlara yöneldi. Akaryakıt sektöründe önümüzdeki yirmi yılda % 50 düşüş bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gazete Manşetleri

google reklam

Hack Haber Crack Forum