GÜNCEL Haberleri
SCORPION TRAILER

Harun Alım öncülüğünde 2009 yılında Konya’da faaliyetlerine başlayan Scorpion Trailer; başlangıç olarak lojistik firmaları, inşaat ve hafriyat alanında hizmet veren araçların tamir ve bakımını yaparak sektöre ciddi anlamda adımlarını atmaya başlamıştır.

SCORPION TRAILER
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Misyonunu müşteri memnuniyeti esas alan Scorpion Trailer gelen talepler ve memnuniyet karşısında 2017 yılında trailer imalatı alanında faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Yeniliklere ve değişiklere her zaman açık olan Harun Alım ve ekibi 2019 yılında yurt dışından gelen talepler doğrultusunda çalışma alanını genişletip müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına üretim faaliyet alanını Konya Organize Sanayi Bölgesinde 8000 m2 fabrika alanına taşıyarak müşteri yelpazesini genişletip Scorpion adını başta Almanya, İspanya ve Ukrayna olmak üzere 20 den fazla Avrupa ülkesine duyurmuştur.

Değişen ve gelişen dünya döngüsüne ayak uydurmak ve müşterilerinin taleplerine anında karşılık verebilmek için tüm gücü ile çalışan Scorpion Trailer kendi bünyesi içerisinde de birçok yenilik ve gelişime açık şekilde çalışmaktadır. 2022 yılında yalın üretim mantığını kendine hedef alan Scorpion Trailer üretim anlamında ciddi yenilik ve değişimlere adım atmış ve kadrosunu alanında uzman isimlerle genişleterek üretim mantığını bu sisteme adapte edebilmek adına var gücüyle çalışmaktadır.

Üretimde her zaman başarıyı kovalayan Scorpion Trailer dengeli üretim ve müşteri taleplerini zamanında karşılayabilmek adına bünyesinde üretim planlama departmanını ,misyonu her zaman kaliteli ürün ve iyi hizmet olması sebebi kalite departmanını, müşterilerinin yanı sıra çalışan ekibinin daha nitelikli çalışanlarla devam edebilmesi ve mevut çalışanın haklarını adil bir şekilde koruyabilmek ve memnuniyetlerini sağlamak adına ise insan kaynakları departmanını kurmuştur. Mevcut departmanları ve yeni kurulan departmanları ile Scorpion Trailer gelişim ve yenilikleri hem müşterilerine hem ekibine ciddi şekilde yansıtmaktadır.

 

Kurumsallaşma alanında ciddi adımlar atan Scorpion Trailer rakiplerinin aksine perspektif açıdan analiz yaparak piyasada adından söz ettirmeyi amaçlamaktadır. Müşteri odaklılığının yanı sıra uzman ekibini daha da genişleterek nitelikli ve donanım sahibi olmak için makine yatırımıyla birlikte insanada yatırımı amaçlayarak bünyesinde personellerine eğitim imkanını sağlamaktadır.

Günden güne sağlam adımlarla büyüyen Scorpion Trailer 2021 yılında 60 çalışanı ile 385 , 2022 yılında kadrosunu genişleterek 84 çalışanla 430 araç üretimiştir. 2023 yılı hedefi nitelikli çalışanlarını arttırmayı amaçlayarak  üretim hedefini 850 araç olarak belirlemiştir.

Harun Alım ve uzman ekibinin gelişim gösterdiği Scorpion Trailer yurt içinde 4. Oraganize sanayi bölgesinde ALM Damper çatısı altında faaliyetlerini devam ettirmektedir.

 

Yorumlar (0)

Gazete Manşetleri

google reklam

Hack Haber Crack Forum