GÜNCEL Haberleri
Doğrular ve Konya Basını Bir Araya Geldi

Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Konya Basını için özel bir kahvaltı düzenlendi.

Doğrular ve Konya Basını Bir Araya Geldi
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleşen Gazeteciler Günü kahvaltısında Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. yöneticileri ve çalışanları Konya basının değerli üyeleri ile bir araya geldi.

Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Konya Fabrikası’nda düzenlenen kahvaltıya Doğrular Ev Ürünleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Doğru, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Doğru ve Bilal Doğru, İcra Kurulu Üyeleri Hüseyin Özkan, Hasan Özkan, Abdullah Doğru ve Muhammet Doğru, Reklam Departmanı Sorumlusu Bekir Özer ve Konya ili basın mensupları katıldı.

İcra Kurulu Üyesi Hasan Özkan kahvaltıda Konya’nın güçlü, nitelikli ve yol gösterici bir basın camiasına sahip olduğunu ifade ederken, özverili, meslek değerlerine ve etiğine uygun çalışmalar gerçekleştiren tüm basın mensuplarına da emeklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti. Özkan böyle özel bir günün vesilesiyle de basın mensupları ile bir araya gelmekten ve misafir etmekten mutluluk duyduklarını vurguladı.

Kahvaltıdan sonra fabrika içinde bir basın turu gerçekleştirildi. Konya fabrikası tanıtımının yanı sıra Rusya fabrikası ve İstanbul Lojistik Merkezi yapılanmalarından da bilgi veren Hasan Özkan, ürün grupları, teknolojik gelişimleri, Ar-Ge çalışmaları, üretim kapasitesi, dünya pazarındaki konumları ve hedefleri hakkında da bilgi paylaşımında bulundu ve gazetecilerin sorularını cevapladı.

Basın turundan sonra basın mensupları arasında langırt yarışması düzenlendi. Perilla Langırt Yarışması madalyalarının yanı sıra yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncülerine hediyeler takdim edildi.

Yorumlar (0)

Gazete Manşetleri

google reklam

Hack Haber Crack Forum