EKONOMİ Haberleri
KONYALI SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ'NDEN BÜYÜK DAVET

KONYALI SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ'NDEN BÜYÜK DAVET

KONYALI SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ'NDEN BÜYÜK DAVET
PAYLAŞ
A
Haberi Oku
Konyalı Sanayici İş Adamları Derneği (KONSİAD) tarafından 06 Mayıs 2017 Cumartesi günüKonya Dedeman Hotel'de 'Gayrimenkul Sektörünü Değerlendirme Toplantısı'  düzenlendi.
200'e yakın iş adamı, sivil toplum kuruluşları ve sendika başkanları ile yurtiçi ve yurtdışından misafir sanayicilerin katıldığı davette konuşan KONSİAD Şube Başkanı Hasan Hüseyin AYDIN 'Hakkın, hukukun ve huzurun simgesi olan Konya’nın hızla gelişen ülkemizde bu gelişimdeki payını artırmak, tarihe ve topluma mal olmuş genel ve evrensel değerleri ile yeni gelişmelerde öncülük etmesini sağlamak, hak temelli dayanışma ve etkin mücadele ile yeni istihdam alanları yaratmak KONSİAD'ın vizyonudur. Halka Hizmet Hakk'a hizmet temelli misyonumuzla hedeflerimizi gerçekleştirmenin yolu şüphesiz ki gayrimenkul sektörü ile  yakından ilgilidir. Bu sebeple derneğimizce düzenlediğimiz etkinlikte; gayrimenkul sektörünün problemleri, çözüm önerileri, finansman kaynakları, yerli ve yabancı işadamlarının sektöre yatırım yapmaları için gerekli teşvikler ve yasal düzenlemelere yer verdik. Karşılaştığımız yoğun ilgiden ötürü mutluyuz, gururluyuz' dedi.                  
16 Nisan 2017 tarihli referandum sonrasında netleşen yeni sistemle ülkenin çok daha müreffeh bir düzeye ulaşacağını belirten Hasan Hüseyin AYDIN, KONSİAD'ın tek yürek inancıyla birbirine bağlanmış, ideallerine ve hedeflerine sistemli çalışmalarla ulaşan bir büyük grup olduğunu ifade etti.
KONSİAD'ın her etkinliğinde yüzlerce meslektaşla biraraya gelmekten ve ülkemizde siyaset ve ekonominin nabzını tutan pek çok değerli devlet büyüğünün katkı ve teşvikini almaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Hasan Hüseyin AYDIN ve dernek yönetimi, bu etkinlikte yeni istihdama verdikleri burs ve katkılardan ötürü üye iş adamlarına teşekkür plaketi takdim etti.
 
KONSİAD (Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derneği) Hakkında:
Konyalı Sanayici ve İş Adamları Derrneği (KONSİAD) 2008 yılında İstanbul'da orta ve büyük ölçekli işletmelere sahip Konyalı iş adamları kurulan en büyük dayanışma derneğidir. Merkeziİstanbul Bahçelievler'de bulunan derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa BÜYÜKDEDE, Konya Şube Başkanı ise Hasan Hüseyin AYDIN'dır. AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah BAŞÇI da Konya ve çevre illere fayda sağlayacak pek çok ekonomik ve sosyal projede liderlik yapanKONSİAD'da onursal başkan olarak görev almaktadır. Konya'daki kültürel etkinliklerle adından sıkça söz ettiren KONSİAD, istihdama katkı sağlayarak yeni nesil gençlerin yetiştirilmesinde aktif rol üstlenmektedir.

Yorumlar (0)