GÜNCEL Haberleri
GAZYAĞCI'DAN 2020 MENÜ LANSMANI

GAZYAĞCI 5. KUŞAK FURUN KEBABI USTASI HÜSEYİN ÇINALI’DAN 2020 MENÜ LANSMANI

GAZYAĞCI'DAN 2020 MENÜ LANSMANI
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

129 yıldır Türkiye’nin ilk Furun Kebabı olarak gıda sektörüne adım attığımız işletmemizde aynı zamanda kendi projelerimizle de adımızı Konya halkının yanı sıra tüm Türkiye ‘ye de duyurduk.

Gazyağcı Furun Kebapcısı olarak 2020 Menülerimiz yeni yıla iddalı girdiğimiz yemeklerimiz ve ürünlerimizin içerisinde mevsiminde taze taze yapılan ürünler bulunurken aynı zamanda sürekli geliştirmekte olduğumuz yeni projelerimizle Dünya markası olma yolunda daima hızla ilerliyoruz. Türkiye’nin en güzel ve sağlıklı kahvaltısı olmak için geçtiğimiz yıllarda yurdun dört bir yanını dolaşan 5. Kuşak Furun kebabı ustası Hüseyin Çınalı bu şehirlerin yöresel ürünlerini Gazyağcı kahvaltısına koyarak aynı zamanda organik ürünlerle siz değerli misafirlerimizin beğenisini kazanma yolunda ilerlemeye devam ediyoruz

Gazyağcı Furun kebabı aynı zamanda Restoranın içerisine koyduğunu organik ürünler standıyla da misafirlerimizin hangi ürünleri tükettiğini göstermenin yanı sıra Anadolu’nun dört bir yanından gelen ürünleri sizlerle buluşturacak.

Yorumlar (0)