GÜNCEL Haberleri
BAŞKAN PEKYATIRMACI PATLAMA ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Nişantaşı mahallesi Makami sokakta meydana gelen patlama alanında incelemelerde bulundu. Başkan Pekyatırmacı, çevredeki zararın karşılanması noktasında takipçi olacaklarını söyledi

BAŞKAN PEKYATIRMACI PATLAMA ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Selçuklu İlçesi Nişantaşı mahallesi Makami Sokakta meydana gelen patlama alanında incelemelerde bulundu. Patlama yaşanan dükkanın sahibi ve çevre esnafla görüşen Başkan Pekyatırmacı, itfaiye ekipleri ve esnaflardan patlamayla ilgili bilgi aldı. Başkan Pekyatırmacı, AFAD yetkililerinden zararın tazmini ile ilgili bilgi alarak esnaflara izlemeleri gereken yolla ilgili bilgi verdi. Başkan Ahmet Pekyatırmacı, belediye olarak esnafın yanında olduklarını gereken desteğin verileceğinin sözünü verdi.

Başkan Pekyatırmacı; “Gereken desteği vereceğiz”

Patlama esnasında çevrede kimsenin olmamasının sevindirici olduğunu belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Burada meydana gelen patlama hakkında bilgi aldık. Esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bu patlamanın şans eseri Pazar günü gerçekleşmesi patlamanın olduğu, çevre dükkanlar ya da yoldan geçen birilerinin olmaması olayın sevindirici tarafı. Hiçbir maddi kayıp insan canı kadar değerli değil, bu nedenle bir nebze olsun içimiz soğudu. Tabi burada mağdur olan esnaflarımız ve daire sahipleri var. Onlara da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Maddi anlamda zararları büyük, AFAD Müdürümüzle görüştük ve zararın tazmini ile ilgili gereken ödemelerin yapılacağını ifade etti. Biz de belediye olarak elimizden geleni yaparak esnafımıza gereken desteği vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)