GÜNCEL Haberleri
BAŞKAN HASAN KILCA’DAN EVLENECEK ÇİFTLERE NİKAH SÜRPRİZİ

KILCA: “BİR BAŞKA KARATAY’I SEVGİ ÜZERİNE KURUYORUZ”

BAŞKAN HASAN KILCA’DAN EVLENECEK ÇİFTLERE NİKAH SÜRPRİZİ
PAYLAŞ
A
Haberi Oku

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, nikâh kıymak için Karatay Belediyesi Evlendirme Memurluğu’na gelen çiftler ve ailelerine sürpriz yaparak nikâhlarını kıydı. Çiftlere yuvalarını sevgi, saygı ve hoşgörü üzerine kurmalarını tavsiye eden Başkan Kılca, “Sağlıklı bir nesil ve huzurlu bir aile yapısına katkı sağlamak için adım atan tüm gençlerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, nikâh kıymak için Karatay Belediyesi Evlendirme Memurluğu’na gelen çiftler ve ailelerine sürpriz yaparak nikâhlarını kıydı.

Başkan Hasan Kılca, bu özel günlerinde çiftleri yalnız bırakmadı ve Karatay Belediyesi Evlendirme Memurluğu’na başvuran gençlerin nikâhlarını kıydı. Çiftlerin ve ailelerinin mutluluklarına ortak olan Kılca, 2019’un ilk 6 ayında bin 70 çiftin Karatay Belediyesi Evlendirme Memurluğu’na başvurarak mutluluğa “Evet” dediğini belirtti.

GÜÇLÜ TOPLUM VE GÜÇLÜ AİLE İÇİN GAYRETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Sağlam ve mutlu bir toplumun en önemli unsuru aile kurmak ve evliliktir. Sevgi, fedakârlık ve anlayışın hâkim olduğu huzurlu bir ailenin inşa edilmesi ve sürdürülmesi de son derece önemli. Karatay Belediyesi olarak bizler de medeniyetimizin temelini oluşturan sağlam toplum ve aile kurumunun devamının yanı sıra gelişmesi için gayret göstermeye devam edeceğiz. Doğumdan başlayarak hayatlarının her aşamasında Karataylı hemşehrilerimizin yanında olmaya özen gösteriyoruz. İnanıyorum ki sevgi üzerine kurulu medeniyetimiz, Karatayımız ve bütün hemşehrilerimiz, daha sağlıklı nesiller oluşturmak ve huzurlu bir aile yapısına katkı sağlamak için hassas olmaya devam edeceklerdir. Medeniyetimizi, toplumumuzu ayakta tutan en güçlü yapının ve en büyük servetin ailenin öneminin farkında olarak bütün genç çiftlerimize vatanımızın birliğini muhafaza edecek, milletimizin bütünlüğünü koruyacak ve kutsal değerlerimize sahip çıkacak bir aile kurmalarını temenni ediyorum. Evlenen bütün çiftlerimize sevgi, saygı ve anlayış içerisinde mutlu bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.

Özel günlerinde Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı karşılarında gören genç çiftler ve aileleri ise bu güzel jestinden dolayı Başkan Hasan Kılca'ya teşekkür ettiler. nikah akdinin tamamlanmasının ardından genç çiftler, Kılca ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yorumlar (0)